Dr. Serap Dinç, Sivas, Psikiyatri

Dr. Serap Dinç

Psikiyatri - Sivas

Davranış Bozuklukları, İlişki Problemleri, Anoreksiya

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Yanlız Bağlar Mahallesi Hekim Sokak  Suşehri, Sivas
Sivas Suşehri Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Serap Dinç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Serap Dinç kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Dinç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Serap Dinç için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Dinç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Serap Dinç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Serap Dinç Sivas Suşehri Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Serap Dinç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Serap Dinç Psikiyatri, uzmanıdır. Gottman çift terapisi, Çoçuk hasta psikiyatrik muayenesi, Çift terapisi, Yale-brown obsesyon kompulsiyon derecelendirme ölçeği, Cümle tamamlama testi alanlarında hizmet veriyor ve Davranış Bozuklukları, İlişki Problemleri, Anoreksiya, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, Aile İçi İletişim Sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Serap Dinç için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Serap Dinç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Serap Dinç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Dinç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Serap Dinç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Dinç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.