Dr. Şerafettin Yegane, İzmir, Çocuk Cerrahisi

Dr. Şerafettin Yegane

Çocuk Cerrahisi - İzmir

Randevu Al Değerlendir

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şerafettin Yegane tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şerafettin Yegane kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Yegane ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şerafettin Yegane için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Yegane şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şerafettin Yegane ile anlaşmalı?

Şerafettin Yegane kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şerafettin Yegane nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Şerafettin Yegane T.c. Sağ.bak.izmir Güney Bölg. Hast.birl.sağlık Bilimleri Üni.dr.behçet Uz Çocuk Hast. Ve Cer. Eğt.a bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şerafettin Yegane hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Şerafettin Yegane Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Şerafettin Yegane için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şerafettin Yegane muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şerafettin Yegane hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Yegane ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şerafettin Yegane hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Yegane hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.