Doktorun Adresi (2)

Yaylacık, 61300 Akçaabat/Trabzon  Trabzon
Trabzon Akçaabat Hackalı Baba Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sema Doğan Erdemli Hakkında

Sema Doğan Erdemli Kimdir?

Dr. Sema Doğan Erdemli, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sema Doğan Erdemli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sema Doğan Erdemli Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

man..im
Zamanlama
İlgi
Ortam

Liseden beri tanıyorum iyi biri zaten yurumesinden belli alçak gonulu iyi bir doktor olacağını biliyordum başarılar diliyorum umarım birgün gorusuruz 10-04-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sema Doğan Erdemli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sema Doğan Erdemli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Doğan Erdemli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sema Doğan Erdemli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Doğan Erdemli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sema Doğan Erdemli ile anlaşmalı?
Sema Doğan Erdemli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sema Doğan Erdemli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sema Doğan Erdemli Trabzon Akçaabat Hackalı Baba Devlet HastanesıTrabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sema Doğan Erdemli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sema Doğan Erdemli Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Sema Doğan Erdemli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sema Doğan Erdemli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sema Doğan Erdemli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Doğan Erdemli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sema Doğan Erdemli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Doğan Erdemli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.