Dr. Selim Şimşek

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selim Şimşek Hakkında

Selim Şimşek Kimdir?

Dr. Selim Şimşek, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Selim Şimşek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Selim Şimşek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Selim Şimşek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Selim Şimşek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Şimşek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Selim Şimşek için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Şimşek şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Selim Şimşek ile anlaşmalı?
Selim Şimşek kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Selim Şimşek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Selim Şimşek Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Selim Şimşek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Selim Şimşek Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Selim Şimşek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Selim Şimşek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Selim Şimşek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Şimşek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Selim Şimşek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Şimşek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.