Dr. Selim Görmüş

Pratisyen Hekimlik - Gümüşhane

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selim Görmüş Hakkında

Selim Görmüş Kimdir?

Dr. Selim Görmüş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Selim Görmüş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Selim Görmüş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Selim Görmüş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Selim Görmüş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Görmüş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Selim Görmüş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Görmüş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Selim Görmüş ile anlaşmalı?
Selim Görmüş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Selim Görmüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Selim Görmüş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Selim Görmüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Selim Görmüş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Selim Görmüş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Selim Görmüş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Selim Görmüş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Görmüş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Selim Görmüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Görmüş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.