Dr. Selahattin Taşkesen

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gazi, Silahtar Cd. No:2, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Gazı Mustafa Kemal Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selahattin Taşkesen Hakkında

Selahattin Taşkesen Kimdir?

Dr. Selahattin Taşkesen, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Selahattin Taşkesen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Selahattin Taşkesen Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

urcan..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ne için gidersneniz gidin standart muayenesini yapar disiplinlidir.Meslek etiğine sahiptir.Çok değerli bir hocamızdır. 21-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Selahattin Taşkesen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Selahattin Taşkesen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Taşkesen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Selahattin Taşkesen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Taşkesen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Selahattin Taşkesen ile anlaşmalı?
Selahattin Taşkesen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Selahattin Taşkesen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Selahattin Taşkesen Ankara Dr.samı Ulus Kadin Doğum, Çocuk Sağliği Ve Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma HastanesıAnkara Gazı Mustafa Kemal Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Selahattin Taşkesen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Selahattin Taşkesen Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Selahattin Taşkesen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Selahattin Taşkesen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Selahattin Taşkesen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Taşkesen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Selahattin Taşkesen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Taşkesen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.