Doktorun Adresi

Yıldız, Soma Cd., 10020 Altıeylül/Balıkesir Merkez/Balıkesir  Balıkesir
Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Selahattın Aydın Hakkında

Selahattın Aydın Kimdir?

Dr. Selahattın Aydın, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Selahattın Aydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 17.09.2015)

Selahattın Aydın Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..�akoca
Zamanlama
İlgi
Ortam

27 ocak carsamba günü kalp krizi geçiren eşime zamanında müdahale ederek hayata döndüren Dr. Selahattin Aydın 'a teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz. 01-02-2021

em..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bizi en stresli zamanımızda yaptığı işlem ve süreç ile ilgili çok güzel bilgilendirip, işinde de çok iyi olduğunu düşündüğümüz ailemiz için çok değerli doktor selahattin aydın a teşekkürler 16-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Selahattın Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Selahattın Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Selahattın Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Aydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Selahattın Aydın ile anlaşmalı?
Selahattın Aydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Selahattın Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Selahattın Aydın Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Selahattın Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Selahattın Aydın Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Selahattın Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Selahattın Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Selahattın Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Selahattın Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.