Doktorun Adresi (2)

Döseme Mahallesi, Erdal Acet Cad. MARSA Yag Fabrikasi Karsisi No No:10, 01120 Seyhan/Adana  Adana
Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sefa Yapıcı Hakkında

Sefa Yapıcı Kimdir?

Dr. Sefa Yapıcı, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sefa Yapıcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sefa Yapıcı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

TAFA..AZ

Sizler gibi doktorlara çocuğumu emanet ettiğim için gözüm hiç arkada değil.Her şey için çok saolun, sizlere minnettarım. 16-03-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sefa Yapıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sefa Yapıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Yapıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sefa Yapıcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Yapıcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sefa Yapıcı ile anlaşmalı?
Sefa Yapıcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sefa Yapıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sefa Yapıcı Adana Kadin Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sefa Yapıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sefa Yapıcı Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Sefa Yapıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sefa Yapıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sefa Yapıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Yapıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sefa Yapıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Yapıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.