Doktorun Adresi (2)

Hürriyet, 01700 İmamoğlu/Adana  Adana
Adana İmamoğlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sefa Özyazıcı Hakkında

Sefa Özyazıcı Kimdir?

Dr. Sefa Özyazıcı, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sefa Özyazıcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sefa Özyazıcı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..irmenci

Çok ilgili 11-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sefa Özyazıcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sefa Özyazıcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Özyazıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sefa Özyazıcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Özyazıcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sefa Özyazıcı ile anlaşmalı?
Sefa Özyazıcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sefa Özyazıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sefa Özyazıcı Adana İmamoğlu Devlet HastanesıAdana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sefa Özyazıcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sefa Özyazıcı Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Sefa Özyazıcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sefa Özyazıcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sefa Özyazıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Özyazıcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sefa Özyazıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Özyazıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.