Dr. Seda Avcıoğlu

Pratisyen Hekimlik - Gümüşhane

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hasanbey, Daltaban semti, 29000 Gümüşhane Merkez/Gümüşhane  Gümüşhane
Gümüşhane Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seda Avcıoğlu Hakkında

Seda Avcıoğlu Kimdir?

Dr. Seda Avcıoğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Seda Avcıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Seda Avcıoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Seda Avcıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Seda Avcıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Avcıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Seda Avcıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Avcıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Seda Avcıoğlu ile anlaşmalı?
Seda Avcıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Seda Avcıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Seda Avcıoğlu Gümüşhane Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Seda Avcıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Seda Avcıoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Seda Avcıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Seda Avcıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Seda Avcıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Avcıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Seda Avcıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Avcıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.