Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şazimet Duygu Kararoğlu Hakkında

Şazimet Duygu Kararoğlu Kimdir?

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Şazimet Duygu Kararoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şazimet Duygu Kararoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Kararoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Kararoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şazimet Duygu Kararoğlu ile anlaşmalı?
Şazimet Duygu Kararoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Kararoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şazimet Duygu Kararoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Kararoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.