Doktorun Adresi (2)

Kurtuluş Mah., Kurtuluş, Cumhuriyet cad.No:61, 09020 Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Aydın Atatürk Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

No:, Kocasinan Merkez, Karadeniz Cd. No:48, 34186 Bahçelievler/İstanbul  İstanbul
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saniye Doğu Hakkında

Saniye Doğu Kimdir?

Dr. Saniye Doğu, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Saniye Doğu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Saniye Doğu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Saniye Doğu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Saniye Doğu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Doğu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Saniye Doğu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Doğu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Saniye Doğu ile anlaşmalı?
Saniye Doğu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Saniye Doğu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Saniye Doğu Aydın Atatürk Devlet Hastanesı(S)İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Saniye Doğu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Saniye Doğu Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Saniye Doğu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Saniye Doğu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Saniye Doğu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Doğu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Saniye Doğu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Doğu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.