Dr. Salih Küçük

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Takvim talep et Değerlendir

Salih Küçük Hakkında

Salih Küçük Kimdir?

Dr. Salih Küçük, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Salih Küçük, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Salih Küçük Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Salih Küçük tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Salih Küçük kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Küçük ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Salih Küçük nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Salih Küçük bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Salih Küçük hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Salih Küçük Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Salih Küçük için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salih Küçük muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Salih Küçük hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Küçük ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Salih Küçük hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Küçük hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.