Dr. Salih Cengiz Parlar

Pratisyen Hekimlik - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Salih Cengiz Parlar Hakkında

Salih Cengiz Parlar Kimdir?

Dr. Salih Cengiz Parlar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Salih Cengiz Parlar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Salih Cengiz Parlar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Salih Cengiz Parlar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Salih Cengiz Parlar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Parlar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Salih Cengiz Parlar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Parlar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Salih Cengiz Parlar ile anlaşmalı?
Salih Cengiz Parlar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Salih Cengiz Parlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Salih Cengiz Parlar Aile HekimliğiGaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum Ve Çocuk Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Salih Cengiz Parlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Salih Cengiz Parlar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Salih Cengiz Parlar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salih Cengiz Parlar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Salih Cengiz Parlar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Parlar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Salih Cengiz Parlar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Parlar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.