Dr. Şadiye Küçükkömürcü

Psikiyatri - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mh., Belediye Evleri, Turgut ÖZAL Bulvarı, No: 230, 01360 Çukurova/Adana  Adana
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Şadiye Küçükkömürcü Hakkında

Şadiye Küçükkömürcü Kimdir?

Dr. Şadiye Küçükkömürcü, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Şadiye Küçükkömürcü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şadiye Küçükkömürcü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Şadiye Küçükkömürcü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Şadiye Küçükkömürcü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Küçükkömürcü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Şadiye Küçükkömürcü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Küçükkömürcü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Şadiye Küçükkömürcü ile anlaşmalı?
Şadiye Küçükkömürcü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Şadiye Küçükkömürcü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Şadiye Küçükkömürcü Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Şadiye Küçükkömürcü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Şadiye Küçükkömürcü Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Şadiye Küçükkömürcü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Şadiye Küçükkömürcü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Şadiye Küçükkömürcü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Küçükkömürcü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Şadiye Küçükkömürcü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Küçükkömürcü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.