Doktorun Adresi

Talaytepe Mahallesi, Elazığ Yolu Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar Üçkuyular/Yenişehir/Diyarbakır  Diyarbakır
Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sadık Ekber Hakkında

Sadık Ekber Kimdir?

Dr. Sadık Ekber, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sadık Ekber, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sadık Ekber Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sadık Ekber tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sadık Ekber kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Ekber ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sadık Ekber için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Ekber şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sadık Ekber ile anlaşmalı?
Sadık Ekber kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sadık Ekber nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sadık Ekber Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sadık Ekber hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sadık Ekber Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Sadık Ekber için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sadık Ekber muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sadık Ekber hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Ekber ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sadık Ekber hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Ekber hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.