Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ıgül..hiner

Tüm vücudumda birden bire çıkan, oldukça sancılı bir süreç geçirmeme sebep olan egzama yaralarının tedavisi için benden daha çok çaba gösteren, bana öz abim gibi davranan Sadeddin hocama minnettarım. Memleketin, işini iyi yapan insanlara ihtiyacı var. Teşekkür ederim Sadeddin hocam. 26-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sadeddin Coşkun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sadeddin Coşkun kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Coşkun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sadeddin Coşkun için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Coşkun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sadeddin Coşkun ile anlaşmalı?

Sadeddin Coşkun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sadeddin Coşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Sadeddin Coşkun T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesiVan İpekyolu Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sadeddin Coşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Sadeddin Coşkun Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Sadeddin Coşkun için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sadeddin Coşkun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sadeddin Coşkun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Coşkun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sadeddin Coşkun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Coşkun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.