Doktorun Adresi

Şirintepe, Kıbrıs Şehitleri Cad, 17200 Biga/Çanakkale  Çanakkale
Çanakkale Biga Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sabahattin Solak Hakkında

Sabahattin Solak Kimdir?

Dr. Sabahattin Solak, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Sabahattin Solak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sabahattin Solak Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..uz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Değerli hocam ameliyatım ve sonrası gösterdiğiniz Güler yüzlü ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim saygılarımla Ergin yavuz 27-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Sabahattin Solak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Sabahattin Solak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Solak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Sabahattin Solak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Solak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sabahattin Solak ile anlaşmalı?
Sabahattin Solak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Sabahattin Solak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Sabahattin Solak Çanakkale Biga Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Sabahattin Solak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Sabahattin Solak Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Sabahattin Solak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Sabahattin Solak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Sabahattin Solak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Solak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Sabahattin Solak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Solak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.