Adres

Kasap İlyas Mah., Org. Abdurrahman Nafiz Gürman Cd., 34098 Fatih/İstanbul, Turkey  İstanbul
İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�p..ak

Doktor Saadet hanıma muayene oldum. Kendisi çok cana yakın çok bilgili guler yuzlu, sorulara hep cevap veren hastalara birebir ilgiyi degeri gosteren saygılı bir doktor. Iyiki saadet hanımla karsilasmişim. Tedaviye basladim. Teşekkür ederim 13-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Saadet Güven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Saadet Güven kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. S Güven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Saadet Güven için nasıl randevu alabilirim?

Dr. S Güven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Saadet Güven ile anlaşmalı?

Saadet Güven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Saadet Güven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Saadet Güven İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Saadet Güven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Saadet Güven Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Saadet Güven için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Saadet Güven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Saadet Güven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. S Güven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Saadet Güven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. S Güven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.