Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Nezir..uş

Mükemmel Doktor Bahçelievler Mahallesi sizinle gurur duyuyor sizi seviyoruz Hastaya doktorluktan çok ilgisi güleryüzlülüğü samimiyeti sevecenliği çok mukemmel doktordan ziyade hastaları ailesi gibi görüp ilgilenmesi ayrı bir özelliği iyiki varsınız ruken hocam 25-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ruken Gümüş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ruken Gümüş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Gümüş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ruken Gümüş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Gümüş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ruken Gümüş ile anlaşmalı?
Ruken Gümüş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ruken Gümüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ruken Gümüş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ruken Gümüş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ruken Gümüş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ruken Gümüş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ruken Gümüş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ruken Gümüş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Gümüş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ruken Gümüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Gümüş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.