Dr. Rıza Mete

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yeni, Cumhuriyet Cad., 01770 Karaisalı/Adana  Adana
Adana Karaısali Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rıza Mete Hakkında

Rıza Mete Kimdir?

Dr. Rıza Mete, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Rıza Mete, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rıza Mete Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Rıza Mete tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Rıza Mete kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Mete ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Rıza Mete için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Mete şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rıza Mete ile anlaşmalı?
Rıza Mete kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Rıza Mete nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Rıza Mete Adana Karaısali Devlet HastanesıÇukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Rıza Mete hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Rıza Mete Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Dr. Rıza Mete için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Rıza Mete muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Rıza Mete hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Mete ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Rıza Mete hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Mete hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.