Dr. Rıfkı Nehbit

Anestezi ve Reanimasyon - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Boztepe Mah., İran Cad No:144, 61030 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rıfkı Nehbit Hakkında

Rıfkı Nehbit Kimdir?

Dr. Rıfkı Nehbit, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Rıfkı Nehbit, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rıfkı Nehbit Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Rıfkı Nehbit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Rıfkı Nehbit kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Nehbit ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Rıfkı Nehbit için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Nehbit şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rıfkı Nehbit ile anlaşmalı?
Rıfkı Nehbit kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Rıfkı Nehbit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Rıfkı Nehbit Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Rıfkı Nehbit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Rıfkı Nehbit Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Rıfkı Nehbit için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Rıfkı Nehbit muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Rıfkı Nehbit hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Nehbit ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Rıfkı Nehbit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Nehbit hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.