Dr. Rıfat Kök

Pratisyen Hekimlik - Tokat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rıfat Kök Hakkında

Rıfat Kök Kimdir?

Dr. Rıfat Kök, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Rıfat Kök, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rıfat Kök Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Rıfat Kök tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Rıfat Kök kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Kök ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Rıfat Kök için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Kök şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rıfat Kök ile anlaşmalı?
Rıfat Kök kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Rıfat Kök nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Rıfat Kök Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Rıfat Kök hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Rıfat Kök Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Rıfat Kök için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Rıfat Kök muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Rıfat Kök hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Kök ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Rıfat Kök hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Kök hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.