Dr. Rıdvan Can

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şirintepe, Güroymak Devlet Hst., 13800 Güroymak/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Güroymak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Rıdvan Can Hakkında

Rıdvan Can Kimdir?

Dr. Rıdvan Can, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Rıdvan Can, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Rıdvan Can Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Rıdvan Can tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Rıdvan Can kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Can ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Rıdvan Can için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Can şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Rıdvan Can ile anlaşmalı?
Rıdvan Can kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Rıdvan Can nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Rıdvan Can Bıtlıs Güroymak Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Rıdvan Can hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Rıdvan Can Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Rıdvan Can için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Rıdvan Can muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Rıdvan Can hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Can ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Rıdvan Can hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Can hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.