Doktorun Adresi

Namık Kemal Mahallesi, 59030 Merkez/Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Namık Kemal Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Polat Türker Hakkında

Polat Türker Kimdir?

Dr. Polat Türker, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Polat Türker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Polat Türker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Polat Türker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Polat Türker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. P Türker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Polat Türker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. P Türker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Polat Türker ile anlaşmalı?
Polat Türker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Polat Türker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Polat Türker Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Polat Türker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Polat Türker Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Polat Türker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Polat Türker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Polat Türker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. P Türker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Polat Türker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. P Türker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.