Dr. Peren Perk

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Üniversite Blv., 27310 Yamaçtepe/Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Üniversite

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sağlık Kompleksi ****, İnönü, 75000 Merkez/Ardahan Merkez/Ardahan  Ardahan
Tkhk Ardahan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Peren Perk Hakkında

Peren Perk Kimdir?

Dr. Peren Perk, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Peren Perk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Peren Perk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Peren Perk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Peren Perk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. P Perk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Peren Perk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. P Perk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Peren Perk ile anlaşmalı?
Peren Perk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Peren Perk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Peren Perk Gaziantep ÜniversiteTkhk Ardahan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Peren Perk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Peren Perk Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Peren Perk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Peren Perk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Peren Perk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. P Perk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Peren Perk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. P Perk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.