Dr. Pelin Kıyan

Akupunktur - İstanbul
5.0

Genel iyilik halinin oluşması ve sürdürülmesine yardımcı olma, Romatizmal Ağrılar, Vücut Dengesi Ve Enerji Yükselmesi

5.0

“Pelin hanım sayesinde 1 yıldır kullandığım antihistaminiklerden kurtuldum. Akupunktur İLE alerji ted...” Devamı

Dr.Pelin Kıyan
Ataköy 9. kısım Manolya Sokak B-33 2C Blok Daire:1 Bakırköy Bakırköy/İstanbul
Hizmetler
Mezoterapi Microsistem akupunktur (maps) Medikal estetik Fitoterapi Akupunktur tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Genel iyilik halinin oluşması ve sürdürülmesine yardımcı olma Romatizmal Ağrılar Vücut Dengesi Ve Enerji Yükselmesi Kas Ve İskelet Sistemi Ağrıları Kronik Yorgunluk Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
RT
Ren*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Akupunktur tedavisi
Dr.Pelin Kıyan

Pelin hanım sayesinde 1 yıldır kullandığım antihistaminiklerden kurtuldum. Akupunktur İLE alerji tedavisi uygulandı bana ve burun etlerim ameliyatsız şekilde küçüldü. Vücudumda antihistaminik değerlerinde kendi kendine artış sağlandı ve tüm ilaçlarımdan kurtuldum. Umarım benim gibi alerji; astım ya da burun eti büyümesi olanlara da yardımı olur çünkü çoğu kişi akupunkturun bunlara da faydalı olduğunu bilmiyor

SL
Sel*** L***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Depresyon ve yoğun kaygı bozuklukları yaşadığım dönemde Pelin Hanım ile tanıştım. Akupunktur tedavisine başladık. Tedavi ilerledikçe depresyon hissim ve kaygılarım azaldı. Kendimi daha iyi ve sakin hissetmeye başladım. Her seanstan kaygılarımı, korkularımı silerek çıktım diyebilirim. Pelin Hanım çok samimi ve ilgili bir hekim. Onunla tanıştığım için ve iyileşme sürecimi böyle iyi yönettiği için çok mutluyum. Ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kesinlikle tavsiye ederim.

SA
Ser*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Depresyon ve kaygı tedavisinde Pelin Hanım'la şu ana kadar çok güzel bir yol aldık, beni koltuğa hapseden bir döngüden gün içinde bitmeyen bir enerjiye sahip olmama sebep bir döngüye girdim, zihnim sakin, adeta dengemi bulmuş gibiyim. Şimdi zayıflama programıyla devam edeceğiz, teşekkür ederim her şey için.

İT
İNC*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Pelin Hanıma zayıflama amacıyla gittim. Muayenem sırasında stresimin çok yoğun olduğunu tespit etti ki söylemememe rağmen öyleydi. Gece uyanmalarım, romatizmalar ağrı ve halsizlik/ gerginliğim vardı. İlk hafta yoğun bir tedavi sonrası şu an gece uyanmıyorum, çok daha olumlu ve dinlenmiş kalkıyorum. Şu an diyet yapmadan kilo vermeye hazırım. Çünkü abur cubur yeme isteğim de azaldı. Güler yüzlü, ilgili ve bilgili doktoruma teşekkür ediyorum.

HM
H M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İşine gayet saygılı olan Pelin hocama kızımın kilo problemi için gittik. Aynı zamanda kendim de haşimato hastasıyim ve bu hastalığa bağlı yaşadığım bir takım problemler vardı. Vardı diyorum çünkü çok şükür rahatsızlıklarım git gide azaldı ve azalmaya devam ediyor. Migren ağrılarım vardı migrene yönelik bir tedavi almadığıma rağmen sadece tiroid tedavisi ile migren ağrılarım nerdeyse tamamen geçti diyebilirim. Kızımda da çok olumlu ve güzel etkiler görmeye başladık. Kendisine vermiş olduğu emeğinden dolayı teşekkürü borç bilirim.

zm
Zey*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

bir süredir kendisinden psikolojik sorunlarım için tedavi alıyorum ve kısa süre geçmesine rağmen hem kendimin hem de çevremdekilerin gördüğü büyük değişimler var ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum

Ayş*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Panik atak hastalığımdan dolayı başladım şimdi gayet iyiyim kendisi çok başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum

zn
Z N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Geçen sene yaklaşık 5-6 ay kadar konsantrasyon ve okul başarısı için Pelin hanımla akupunktur tedavisine başladık çok şükür başarılı bir sonuç aldık hem dinlerken anlama hem de ders notlarımda pozitif değişim oldu. Şimdi de zayıflama tedavisine başladık ve gayet uygulanabilir bir diyet programı ve akupunktur etkisiyle ile 2 haftada 4 kg verdim. Pelin hanımla tanıştığım için çok memnunum ve ona müteşekkirim. İşinde gerçekten böyle titiz, başarılı, güleryüzlü hekimlerimizin sayısı artar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

gt
Gal*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sağ ayağımdaki esansiyel tremor'un düzelmesinde çok büyük faydası oldu. Doktor Hanım çok ilgili, alakalı ve araştırmacı. Bu süreçteki desteğine teşekkür ederim.

Tuğ*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Akupuntura iştah açıklığım ve sürekli bir tatlı isteğim olduğu ve kilo vermek istediğim için başladım. Başladığım kilo 61,5 tı ve zamanla git gide artacak bir durumdaydım. 5 ay sonunda Dr. Pelin’in akupuntur seansı ve tavsiyelerine uyarak geldiğim nokta 54,5. İstediğim ve hayalimdeki kilo. Her gün olan tatlı isteğim bu sayede durdu. İştahım ciddi oranda azaldı. Sürekli yemek aklıma gelme sorunum yok oldu. Ciddi anlamda iyi ki başlamışım diyorum. Söylenilen tavsiyelere ve uyarılara da uyduğunuz sürece amaca ulaşmamanız imkasız gibi bir şey. Şiddetle tavsiye ediyorum!

Sık Sorulan Sorular

Dr. Pelin Kıyan ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Pelin Kıyan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Pelin Kıyan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Pelin Kıyan Dr.Pelin Kıyan bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Pelin Kıyan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Pelin Kıyan Akupunktur uzmanıdır. Genel iyilik halinin oluşması ve sürdürülmesine yardımcı olma, Romatizmal Ağrılar, Vücut Dengesi Ve Enerji Yükselmesi alanlarında hizmet veriyor ve Mezoterapi, Microsistem akupunktur (maps), Medikal estetik hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube