Doktorun Adresi

Yeni, Ahmet Taner Kışlalı Cd. No:17, 10400 Küçükköy/Ayvalık/Balıkesir  Balıkesir
Balıkesir Ayvalık Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Pelin Bayazıt Hakkında

Pelin Bayazıt Kimdir?

Dr. Pelin Bayazıt, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Pelin Bayazıt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Pelin Bayazıt Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uz..DAKUL
Zamanlama
İlgi
Ortam

Uz. Dr. Pelin Bayazıt'a birkaç kez muayene oldum. Her seferinde yalnız benimle değil, görüştüğü diğer hastalarla da çok yakından ilgilendiğine şahit oldum. Şikayetlerimizi dikkatle dinliyor, dikkatle muayene ediyor, gerektiğinde diğer uzmanlık alanındaki doktorların da görüş ve önerilerini alıyor. Koyduğu teşhisi hastalarına anlattıktan sonra gerekiyorsa yaşantımızın nasıl düzenleneceği ve yazdığı ilaçların nasıl kullanması gerektiği konularında da ayrıntılı ve net bilgi veriyor. Dr. Pelin Bayazıt hastalarına karşı çok sempatik ve güler yüzlü davranıyor, onlara moral da veriyor. Özetle bir hekimin sahip olması gerekli tüm niteliklere sahip. Kimsenin hasta olmasını dilemem ama bir gün bir Göğüs Hastalıkları uzmanına ihtiyacınız olursa kendinizi O’na rahatça emanet edebilirsiniz. Prof. Dr. Oğuz YURDAKUL. 07-08-2019

em..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Pelin hanımı annemi acile kaldırdığım gecenin sabahında tanıdım. Kendisine haber verilir verilmez gelip annemi muayene etti. Annemin kalp rahatsızlığı dolayısıyla ilgili meslektaşlarını da haberdar ederek muayene etmelerini sağladı. Doktor Kürşat Eşlik ve Doktor Melih Demirbaş. Onlar da gerçekten çok güzel ilgilendiler. O esnada kriz geçiren annem acilen yoğun bakıma alındı ve yoğun bakım doktorları ve personelleri de kendisi ile çok ilgilendiler. Bugün annemin hayatta oluşunu ve zatürreyi yenmiş oluşunu, başta doktorumuz Pelin Bayazıt olmak üzere bizlerle özel hastanelerden de güzel ilgilenen tüm doktorlarımız, hemşirelerimiz ve yoğun bakım görevlilerine borçluyum. Sizlere minnettarım. İşini severek yapan, güler yüzlü ve sabırlı doktorumuz Pelin hanıma sonsuz teşekkürler. Sinem Ayman (Türkan Gökçen'in Kızı) Ayvalık Bahçeşehir Koleji Görsel Sanatlar Öğrt 07-01-2019

terem..ZEN
Zamanlama
İlgi
Ortam

08-10-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Pelin Bayazıt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Pelin Bayazıt kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. P Bayazıt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Pelin Bayazıt için nasıl randevu alabilirim?
Dr. P Bayazıt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Pelin Bayazıt ile anlaşmalı?
Pelin Bayazıt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Pelin Bayazıt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Pelin Bayazıt Balıkesir Ayvalık Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Pelin Bayazıt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Pelin Bayazıt Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Pelin Bayazıt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Pelin Bayazıt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Pelin Bayazıt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. P Bayazıt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Pelin Bayazıt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. P Bayazıt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.