Dr. Özlem Ertaş

Pratisyen Hekimlik - İzmir
5.0

Masseter Botoks, Botoks, Aşırı Terleme

Dr. Özlem Ertaş

1965 Yılında Denizli’de doğdu. Çocukluğundan itibaren doktorluk yapmak istedi. Doktorluk hedefinin en önemli nedenleri; sosyalleşmeyi, aktif yaşamı, okumayı, yardım etmeyi sevmesiydi. Öğrencilik hayatı boyunca basketbol, hentbol, halk oyunları, kitap okumak ise onun için vazgeçilmezdi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra mecburi hizmetini Salihli Huzurevi’nde yaptı. Ailesinde her zaman yaşlılar ile birlikte yaşamış olmakla birlikte, mesleğinin başında huzurevi yaşlıları ile çalışmak, hayata ve mesleğine farklı açılar ile bakmasını sağladı. Yaş alırken neler yapmamız gerektiğini ve bir sağlık çalışanı olarak sağlıklı yaşamın pek çok bileşeni olduğunu, hekimliğin sadece tanı koyup reçete yazmaktan ibaret olmadığını gördü.

Mecburi hizmet sonrası çalışmaya başladığı SSK Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Kliniklerinde gerek Çocuk Acil’de gerek Çocuk Dahiliye polikliniklerinde 18 yıl çalıştı. Rekor yoğunlukta, oldukça sıkıntılı olabilen çalışma koşullarına rağmen mutluluk ile çalıştı. Müthiş çalışma arkadaşları, donanımlı ve bilgi aktarımını seven rol modelleri, dinamik bir tempo, sürekli kendini geliştirme isteğini karşılayan bir eğitim ortamı vardı.

2010 yılında başhekimlikten gelen teklif ile Türkiye’de ilk kez kurulacak Kas Hastalıkları Birimi Koordinatörlüğü’nü yaptı. Kurucusu ve koordinatörü olduğu bu birimde, engelli yetişkin ve çocuklar ile çalışmak kendisinin farkındalığını daha da arttırdı. Çok ufak dokunuş ve destekler ile nelerin değişebileceğini deneyimledi. Manevi olarak eşsiz bir keyif ile beş yıl geçiverdi. Beş yılın sonunda tüm hastaları ailesi olmuştu.

2015 yılında kısa bir süre Sağlık Müdürlüğü Suriyeli Hastalar Fatura Komisyonu’nda çalıştı ve 2016 yılında emekli oldu.

Emeklilik sonrası üç yıl işyeri hekimliği akabinde, çalışma süreleri sırasında eğitimini aldığı mezoterapi, estetik, güzellik alanlarında çalışmayı çok istediği için 2019 Kasım başında Urla’da muayenehanesini açtı.

Hekimliği her zaman çok sevdi. Sağlık sektöründe yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen çalışırken insanlara yardım edebiliyor olmak, kendisinin ilgi alanları olan Psikoloji, Felsefe, Sosyoloji gibi bilim dallarında  okuyup öğrendiklerini işine yansıtabilme fırsatı sunması, aktif bir tempoda yaşama gerekliliği gibi birçok nedenle hekimlik kendisini çok ama çok mutlu etti.

Fakat muayenehanesinde yapma fırsatı bulduğu işlemler, hayatının son döneminde müthiş bir yaşam enerjisi sundu kendisine. Sürekli gelişen Medikal Teknoloji bu alanda kendinizi her daim geliştirme zorunluluğu getiriyor. Teknolojiyi  ve yenilikleri takip ettiği sürece hastalarında hedeflediği sağlıklı görünüm için onlara kılavuzluk yapmak, bunu gerçekleştirme yolunda attığımız adımlar ve sonuçlarının yaşattıkları kendisini inanılmaz mutlu ediyor.

Sağlık ve güzelliğin bir bütün olduğuna, önceliğin sağlıklı görünmek ve yaşamak olması gerektiğine inanıyor. O nedenle de işlem yaparken önce Cilt Sağlığınızı düzeltmek, sonra dolgu vb uygulamalar ile sizin kendi anatomik yapı ve görünüşünüze uygun güzel bir görüntü yaratmak çalışma ilkesi. Herkesin birbirine benzemesini, yapay bir görüntü, mimiksiz ve ifadesiz bir yüz ile yaşamasını tercih etmiyor.


HEPİMİZ TEK VE ÖZELİZ

SAĞLIKLA VE GÜZELLİKLE GÖRÜŞELİM

Hacı İsa, Bülent Baratalı Blv. No:45/1 D:1 Urla/İzmir
Hizmetler
Migren botoks Çene sıkma tedavisi (bruksizm) Kırıkşıklık tedavileri Gençlik aşıları Anti-aging (yaşlanma karşıtı) cilt mezoterapileri Devamı

Hakkında

1965 Yılında Denizli’de doğdu. Çocukluğundan itibaren doktorluk yapmak istedi. Doktorluk hedefinin en önemli nedenleri; sosyalleşmeyi, aktif yaşamı, okumayı, yardım etmeyi sevmesiydi. Öğrencilik hayatı boyunca basketbol, hentbol, halk oyunları, kitap okumak ise onun için vazgeçilmezdi. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1990
Deneyim: 34 Yıl

İlgi Alanları

Masseter Botoks Botoks Aşırı Terleme Dolgu Uygulamasi Örümcek ağı estetiği Devamı

Deneyimler

Dr. Özlem Ertaş Özel Muayenehanesi (2020 - Devam ediyor)
Apak OSGB - İşyeri Hekimi (2016 - 2019)
İzmir İl Sağlık Müdürlüğü (2015 - 2016)
İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi - Koordinatör Hekim (2010 - 2015)
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi (1992 - 2000)
SSK Salihli Huzurevi - Kurum Tabipliği (1990 - 1992)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0

Sık Sorulan Sorular

Dr. Özlem Ertaş ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Özlem Ertaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Özlem Ertaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Özlem Ertaş Dr. Özlem Ertaş Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Özlem Ertaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Özlem Ertaş Pratisyen Hekimlik uzmanıdır. Masseter Botoks, Botoks, Aşırı Terleme alanlarında hizmet veriyor ve Migren botoks, Çene sıkma tedavisi (bruksizm), Kırıkşıklık tedavileri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube