Dr. Özlem Bayraktar

Tıbbi Mikrobiyoloji - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Bayraktar Hakkında

Özlem Bayraktar Kimdir?

Dr. Özlem Bayraktar, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Bayraktar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Bayraktar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özlem Bayraktar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özlem Bayraktar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Bayraktar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özlem Bayraktar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Bayraktar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Bayraktar ile anlaşmalı?
Özlem Bayraktar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özlem Bayraktar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özlem Bayraktar Trabzon T.c. Sb. Sbü. Ahi Evren Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eah. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özlem Bayraktar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özlem Bayraktar Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Özlem Bayraktar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özlem Bayraktar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özlem Bayraktar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Bayraktar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özlem Bayraktar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Bayraktar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.