Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özlem Alkan Hakkında

Özlem Alkan Kimdir?

Dr. Özlem Alkan, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özlem Alkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özlem Alkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özlem Alkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özlem Alkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Alkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özlem Alkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Alkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özlem Alkan ile anlaşmalı?
Özlem Alkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özlem Alkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özlem Alkan Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özlem Alkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özlem Alkan Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Özlem Alkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özlem Alkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özlem Alkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Alkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özlem Alkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Alkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.