Dr. Özkemal Altun

Pratisyen Hekimlik - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özkemal Altun Hakkında

Özkemal Altun Kimdir?

Dr. Özkemal Altun, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özkemal Altun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özkemal Altun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özkemal Altun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özkemal Altun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Altun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özkemal Altun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Altun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özkemal Altun ile anlaşmalı?
Özkemal Altun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özkemal Altun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özkemal Altun Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özkemal Altun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özkemal Altun Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Özkemal Altun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özkemal Altun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özkemal Altun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Altun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özkemal Altun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Altun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.