Dr. Özgür Fedakar

Histoloji ve Embriyoloji - Samsun

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Fevzi Çakmak Mah., 100. Yıl Bulv., Lise Cad. No:83, 55070 İlkadım/Samsun  Samsun
Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Fedakar Hakkında

Özgür Fedakar Kimdir?

Dr. Özgür Fedakar, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Fedakar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgür Fedakar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özgür Fedakar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özgür Fedakar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Fedakar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özgür Fedakar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Fedakar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Fedakar ile anlaşmalı?
Özgür Fedakar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özgür Fedakar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özgür Fedakar Samsun Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları HastanesiSüleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özgür Fedakar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özgür Fedakar Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Dr. Özgür Fedakar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özgür Fedakar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özgür Fedakar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Fedakar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özgür Fedakar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Fedakar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.