Dr. Özgür Esen Çetiner

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Özgür Esen Çetiner Hakkında

Özgür Esen Çetiner Kimdir?

Dr. Özgür Esen Çetiner, Medikal Estetik Tıp Doktoru alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Esen Çetiner, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgür Esen Çetiner Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özgür Esen Çetiner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özgür Esen Çetiner kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çetiner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özgür Esen Çetiner için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çetiner şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Özgür Esen Çetiner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özgür Esen Çetiner bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özgür Esen Çetiner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özgür Esen Çetiner Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Özgür Esen Çetiner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özgür Esen Çetiner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özgür Esen Çetiner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çetiner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özgür Esen Çetiner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çetiner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.