Doktorun Adresi

Orhan Mh., Orhan, Kabaağaç Caddesi No:54, 41600 Kandıra/Kocaeli  Kocaeli
Kocaelı Kandira Kazim Dınç Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Atiker Hakkında

Özgür Atiker Kimdir?

Dr. Özgür Atiker, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Atiker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgür Atiker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özgür Atiker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özgür Atiker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Atiker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özgür Atiker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Atiker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Atiker ile anlaşmalı?
Özgür Atiker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özgür Atiker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özgür Atiker Kocaelı Kandira Kazim Dınç Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özgür Atiker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özgür Atiker Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Özgür Atiker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özgür Atiker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özgür Atiker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Atiker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özgür Atiker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Atiker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.