Dr. Özdal Şirinyer

Pratisyen Hekimlik - Kırşehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özdal Şirinyer Hakkında

Özdal Şirinyer Kimdir?

Dr. Özdal Şirinyer, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özdal Şirinyer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özdal Şirinyer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özdal Şirinyer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özdal Şirinyer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Şirinyer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özdal Şirinyer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Şirinyer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özdal Şirinyer ile anlaşmalı?
Özdal Şirinyer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özdal Şirinyer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özdal Şirinyer Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özdal Şirinyer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özdal Şirinyer Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Özdal Şirinyer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özdal Şirinyer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özdal Şirinyer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Şirinyer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özdal Şirinyer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Şirinyer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.