Doktorun Adresi

Özalper, Turgut Özal 1. Cd. No:4, 44330 Yeşilyurt/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
Malatya Eğitim Araştırma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özcan Tarım Hakkında

Özcan Tarım Kimdir?

Dr. Özcan Tarım, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Özcan Tarım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özcan Tarım Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

fettin..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babam Beyin Kanaması geçirdi Ameliyatına Doktor Bey girdi. Ameliyatta ve sonrasında Babamla çok ilgilendi. Öncelikle Allah ve Peygamberimiz. Dedem Seyit Zeynel Abidin daha sonra Doktor beyin sayesinde iyileşti. 16-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özcan Tarım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özcan Tarım kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Tarım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özcan Tarım için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Tarım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özcan Tarım ile anlaşmalı?
Özcan Tarım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özcan Tarım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özcan Tarım Malatya Eğitim Araştırma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özcan Tarım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özcan Tarım Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Özcan Tarım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özcan Tarım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özcan Tarım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Tarım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özcan Tarım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Tarım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.