Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özcan Hasar Hakkında

Özcan Hasar Kimdir?

Dr. Özcan Hasar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Özcan Hasar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özcan Hasar Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..soz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ilgisi ve tecrubesiyle ile mukemmel doktor.Labrum yirtik problemimi sayesinde atlatarak sagligima kavustum...Kendisine cok tesekkur ederim.. 12-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Özcan Hasar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Özcan Hasar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Hasar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Özcan Hasar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Hasar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özcan Hasar ile anlaşmalı?
Özcan Hasar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Özcan Hasar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Özcan Hasar Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Özcan Hasar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Özcan Hasar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Özcan Hasar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Özcan Hasar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Özcan Hasar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Hasar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Özcan Hasar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Hasar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.