Dr. Osman Serhat Cerit

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Osman Serhat Cerit Hakkında

Osman Serhat Cerit Kimdir?

Dr. Osman Serhat Cerit, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Serhat Cerit, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Osman Serhat Cerit Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Osman Serhat Cerit tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Osman Serhat Cerit kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Cerit ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Osman Serhat Cerit için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Cerit şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Osman Serhat Cerit ile anlaşmalı?
Osman Serhat Cerit kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Osman Serhat Cerit nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Osman Serhat Cerit Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Osman Serhat Cerit hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Osman Serhat Cerit Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Osman Serhat Cerit için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Osman Serhat Cerit muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Osman Serhat Cerit hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Cerit ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Osman Serhat Cerit hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Cerit hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.