Dr. Osman Durgut

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

152 Evler, Prof. Tezok Cd. No:2, 16320 Yıldırım/Bursa  Bursa
Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dağgöl Mah., Dağgöl, 30000 Hakkâri Merkez/Hakkâri  Hakkari
Hakkarı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Osman Durgut Hakkında

Osman Durgut Kimdir?

Dr. Osman Durgut, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Osman Durgut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Osman Durgut Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Osman Durgut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Osman Durgut kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Durgut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Osman Durgut için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Durgut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Osman Durgut ile anlaşmalı?
Osman Durgut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Osman Durgut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Osman Durgut Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi (S)Hakkarı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Osman Durgut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Osman Durgut Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Dr. Osman Durgut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Osman Durgut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Osman Durgut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Durgut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Osman Durgut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Durgut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.