Dr. Osman Başpınar, Gaziantep, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Osman Başpınar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Gaziantep

Doğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA), Kalp Hızında Artma (Taşikardi), Kalp Zarı İltihabı (Perikardit)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Üniversite Blv., 27310 Yamaçtepe/Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gaziantep Üniversite

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Osman Başpınar Kimdir?

Dr. Osman Başpınar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Osman Başpınar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Osman Başpınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Osman Başpınar kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. O Başpınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Osman Başpınar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. O Başpınar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Osman Başpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Osman Başpınar Gaziantep Üniversite bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Osman Başpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Osman Başpınar Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Perkütan komissürotomi, Kalp pili takılması, Büyüme hormonu testi, Yenidoğan işitme taraması, Aort kapak replasmanı alanlarında hizmet veriyor ve Doğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA), Kalp Hızında Artma (Taşikardi), Kalp Zarı İltihabı (Perikardit), Bayılma (Senkop), Perikardit (Kalp Dış Zarı İltihabı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Osman Başpınar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Osman Başpınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Osman Başpınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. O Başpınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Osman Başpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. O Başpınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.