Dr. Orhan Vural

Pratisyen Hekimlik - Ağrı

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhan Vural Hakkında

Orhan Vural Kimdir?

Dr. Orhan Vural, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Orhan Vural, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Orhan Vural Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Orhan Vural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Orhan Vural kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Vural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Orhan Vural için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Vural şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Vural ile anlaşmalı?
Orhan Vural kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Orhan Vural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Orhan Vural Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Orhan Vural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Orhan Vural Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Orhan Vural için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Orhan Vural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Orhan Vural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Vural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Orhan Vural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Vural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.