Doktorun Adresi

Uluönder, Yunus Emre Devlet Hst., 26190 Tepebaşı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nar-Savaş..�an

Merhabalar, 10 Haziran 2016 da şeker hastası olan annemin kapalı devre ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. Annem hızlıca iyileşti, şekerin risk olmasını önledi. Ellerine sağlık hocamın. Çok başarılıydı. Hürmetler, saygılar. 17-06-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Orhan Elitok tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Orhan Elitok kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Elitok ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Orhan Elitok için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Elitok şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Orhan Elitok ile anlaşmalı?
Orhan Elitok kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Orhan Elitok nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Orhan Elitok Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Orhan Elitok hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Orhan Elitok Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Orhan Elitok için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Orhan Elitok muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Orhan Elitok hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Elitok ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Orhan Elitok hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Elitok hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.