Dr. Onur Ural

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Onur Ural Hakkında

Onur Ural Kimdir?

Dr. Onur Ural, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Onur Ural, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Onur Ural Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Onur Ural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Onur Ural kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Ural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Onur Ural için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Ural şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Onur Ural ile anlaşmalı?
Onur Ural kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Onur Ural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Onur Ural Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Onur Ural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Onur Ural Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Onur Ural için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Onur Ural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Onur Ural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Ural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Onur Ural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Ural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.