Dr. Ömer Kartı

Göz Hastalıkları - Manisa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Kenan Evren, Tabduk Emre Cad. No:28, 45170 Kula/Manisa  Manisa
Manısa Kula Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Kartı Hakkında

Ömer Kartı Kimdir?

Dr. Ömer Kartı, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Kartı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 30.11.2010)

Ömer Kartı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ömer Kartı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ömer Kartı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Kartı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ömer Kartı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Kartı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Kartı ile anlaşmalı?
Ömer Kartı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ömer Kartı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ömer Kartı Manısa Kula Devlet HastanesıT.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ömer Kartı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ömer Kartı Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ömer Kartı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömer Kartı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ömer Kartı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Kartı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ömer Kartı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Kartı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.