Dr. Ömer Faruk Mülkçi

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni, Tokat Devlet Hst., 60100 Merkez/Tokat Merkez/Tokat  Tokat
Tokat Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Faruk Mülkçi Hakkında

Ömer Faruk Mülkçi Kimdir?

Dr. Ömer Faruk Mülkçi, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Faruk Mülkçi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömer Faruk Mülkçi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ömer Faruk Mülkçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ömer Faruk Mülkçi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Mülkçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ömer Faruk Mülkçi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Mülkçi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Faruk Mülkçi ile anlaşmalı?
Ömer Faruk Mülkçi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ömer Faruk Mülkçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ömer Faruk Mülkçi T.c. Sağlık Bakanlığı-Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma HastanesiTokat Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ömer Faruk Mülkçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ömer Faruk Mülkçi Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ömer Faruk Mülkçi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömer Faruk Mülkçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ömer Faruk Mülkçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Mülkçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ömer Faruk Mülkçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Mülkçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.