Dr. Ömer Faruk Apaydın

Pratisyen Hekimlik - Tekirdağ

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Faruk Apaydın Hakkında

Ömer Faruk Apaydın Kimdir?

Dr. Ömer Faruk Apaydın, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Faruk Apaydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömer Faruk Apaydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ömer Faruk Apaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ömer Faruk Apaydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Apaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ömer Faruk Apaydın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Apaydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Faruk Apaydın ile anlaşmalı?
Ömer Faruk Apaydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ömer Faruk Apaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ömer Faruk Apaydın Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ömer Faruk Apaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ömer Faruk Apaydın Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ömer Faruk Apaydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömer Faruk Apaydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ömer Faruk Apaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Apaydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ömer Faruk Apaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Apaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.