Doktorun Adresi

Seyran, Hastane Cd, 42560 Akşehir/Konya  Konya
Konya Akşehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Duman Hakkında

Ömer Duman Kimdir?

Dr. Ömer Duman, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Duman, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömer Duman Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ömer Duman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ömer Duman kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Duman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ömer Duman için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Duman şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Duman ile anlaşmalı?
Ömer Duman kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ömer Duman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ömer Duman Konya Akşehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ömer Duman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ömer Duman Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Ömer Duman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömer Duman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ömer Duman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Duman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ömer Duman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Duman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.