Dr. Ömer Berber

Pratisyen Hekimlik - Tokat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

60870 Sulusaray/Tokat  Tokat
Tokat Sulusaray İlçe Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ömer Berber Hakkında

Ömer Berber Kimdir?

Dr. Ömer Berber, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ömer Berber, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ömer Berber Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ömer Berber tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ömer Berber kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Berber ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ömer Berber için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Berber şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömer Berber ile anlaşmalı?
Ömer Berber kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ömer Berber nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ömer Berber Aile HekimliğiTokat Sulusaray İlçe Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ömer Berber hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ömer Berber Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ömer Berber için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ömer Berber muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ömer Berber hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Berber ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ömer Berber hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Berber hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.