Doktorun Adresi

Cumhuriyet, İnönü Blv. 130A, 09270 Didim/Aydın  Aydın
Aydin Dıdım Devlet Hast

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Oktay Horzum Hakkında

Oktay Horzum Kimdir?

Dr. Oktay Horzum, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Oktay Horzum, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Oktay Horzum Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Oktay Horzum tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Oktay Horzum kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. O Horzum ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Oktay Horzum için nasıl randevu alabilirim?
Dr. O Horzum şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Oktay Horzum ile anlaşmalı?
Oktay Horzum kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Oktay Horzum nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Oktay Horzum Aydin Dıdım Devlet Hast bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Oktay Horzum hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Oktay Horzum Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Oktay Horzum için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Oktay Horzum muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Oktay Horzum hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. O Horzum ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Oktay Horzum hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. O Horzum hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.